Kabrita

Від ферми до пляшечки

Натуральне козяче молоко з Нідерландів

Популярність козячого молока невпинно зростає, його люблять як дорослі, так і діти. Все частіше батьки вибирають своїм малюкам суміші на основі козячого молока.

Kabrita - ніжне харчування на основі голландського козячого молока – поєднує переваги натурального козиного молока із сучасними інгредієнтами для зростання та розвитку малюка.

1
1
Продажі
2
2
Нідерландська
Ферма
3
3
Kabrita у світі
4
4
У Вас вдома
5
5
R&D
6
6
Багаторічне
партнерство
7
7
Близькість
до виробництва
8
8
Заводи
9
9
24/7 моніторинг якості
та безпеки
Продажі
На території України Kabrita продається практично у всіх національних мережевих магазинах, інтернет-магазинах та аптеках.
Нідерландська
Ферма
Нідерландські селяни вважають за краще тримати зааненських кіз. Ці розкішні білі кізочки славляться дивовижним смаком свого молока. Раціон харчування кіз складено таким чином, що одна кізочка дає в середньому не більше 3,5 літра молока на день. Вищі надої знижують поживну цінність та смакові якості молока. На фермі зазвичай міститься 1000-1300 кіз. Їх доглядає вся фермерська сім'я, залучення сторонньої робочої сили не практикується. Всі роботи (прибирання, годування, дійка та ін.) високо автоматизовані. Ферми періодично проходять як зовнішній державний аудит (за системою "Kwaligeit"), так і внутрішній корпоративний аудит за такими параметрами, як: - збирання, зберігання та транспортування молока - умови утримання та харчування тварин, забезпечення їх чистою питною водою - лікування та використання медикаментів - органолептика та поживні властивості молока.
Kabrita у світі
Сьогодні Kabrita продається більш ніж у 35 країнах світу. Kabrita - відомий світовий мультинаціональний бренд, який швидко увірвався в групу світових лідерів-виробників дитячого харчування. Kabrita - один із світових лідерів у категорії дитячого харчування на козячому молоці. Kabrita регулярно бере участь у виставковій та науковій програмах найбільших світових галузевих заходів, наприклад, у конгресах знаменитого Європейського товариства педіатрів, гастроентерологів, гепатологів та нутріціологів (ESPGHAN). Наші статті розміщуються в різних наукових виданнях, що рецензуються.
У Вас вдома
Дякуємо, що Ви обрали суміші, каші та пюре Kabrita® для свого малюка! Ми вклали у свою продукцію всю любов, майстерність та відданість своїй справі. Незабаром ви переконаєтеся, що Kabrita® стала дуже важливою частиною вашого життя. Дозвольте нагадати Вам кілька важливих моментів:

 • грудне молоко – найкраще харчування, яке мама може дати своєму малюку
 •  питання вибору харчування проконсультуйтеся у свого педіатра, особливо це актуально для малюків, які вимагають корекції лікувальним харчуванням
 • дотримуйтесь рекомендацій щодо віку введення продукту
 • обов'язково готуйте продукт згідно з рекомендаціями на упаковці
 • дотримуйтесь умов та термінів зберігання продукту (особливо розкритого)
 • Ми готові відповісти на всі питання щодо продукції Kabrita® по телефону гарячої лінії 380487972359

З найкращими побажаннями,
Команда Kabrita®
R&D
У Компанії працює власний відділ досліджень та розвитку. Його головне завдання – розробка рецептур нових продуктів. Усі рецептури повинні бути розроблені відповідно до рекомендацій ВОЗ та новітніх даних доказової медицини, дієтології та нутриціології. Цей відділ займається організацією та проведенням клінічних досліджень козиного молока та продуктів на його основі. До роботи залучаються найвідоміші світові вчені та медичні установи. Стало традицією проведення щорічних семінарів з козячого молока та продукції Kabrita® для лікарів з різних країн світу.
Багаторічне
партнерство
Ми отримуємо козяче молоко з 55 голландських ферм, які працюють з нами на довгостроковій основі за єдиними стандартами якості. Ми підтримуємо найтіснішу співпрацю з виробниками сировини, допомагаючи їм консультаціями щодо утримання тварин, складання раціону харчування, племінної роботи тощо.
Близькість
до виробництва
Найдальша від заводу ферма розташована на відстані не більше 2,5 години шляху. Близькість ферм до виробництва забезпечує збереження максимальної поживної цінності та бездоганного смаку молока. Суміші виготовляються практично зі свіжого молока, що надходить на завод на щоденній основі.
Заводи
Наша група компаній має 4 власні виробничі майданчики. Усі вони перебувають у Голландії. На особливу увагу заслуговує найновіший, один з найбільших у Європі, завод з виробництва молочних сумішей, запущений у 2018 році в м.Херенвен. Відмінно обладнані за останнім словом техніки виробничі потужності сконструйовані та побудовані відповідно до рекомендацій Codex Alimentarius (прим. Кодекс Аліментаріус – зведення міжнародних харчових стандартів ВОЗ). Як і всі підприємства Компанії, завод сертифікований за системами BRC, IFS/FSSC 2200.
24/7 моніторинг якості
та безпеки
Новий завод, який запрацював у 2018 році, побудований з урахуванням особливої ​​уваги до питань безпеки та якості продуктів для наших найменших споживачів. Кожна банка суміші, що випускається заводом, має свій індивідуальний код, що дозволяє відстежити продукт від ферми до готової банки. Зразки кожної партії товару (референтні зразки) зберігаються у заводській лабораторії до закінчення терміну придатності цієї партії. На виробництві здійснюється постійний відеомоніторинг виробництва. Продукт виходить із заводу виключно після проходження карантину, що забезпечує фінальний контроль готового продукту. 

Всі етапи виробництва – від вхідного контролю якості сирого молока до готової та упакованої суміші – суворо контролюються в режимі 24/7. Контроль включає, але не обмежується:

 • Аналіз поживної цінності та безпеки вхідної сировини, напівфабрикатів та готового продукту
 • Спеціальні сита для просіювання (захисту) сухих фракцій продукту та сумішей
 • Спеціальний інструментальний контроль, що унеможливлює попадання сторонніх включень, в т.ч. металу та скла
 • Система контролю «Eagle Eye» («орлине око») моніторить кодування, контроль вкладення мірних ложок та відповідність пакувальних матеріалів та інші параметри
 • Контроль ваги продуктів
 • Регулярний on-line контроль виробництва

Kabrita Лайфхак
Підпишіться на розсилку
Ваше імя
E-mail
Дата народження дитини
або
ПДП
Грудне молоко – найкраще харчування для вашого малюка!

ВООЗ рекомендує зберігати грудне вигодовування протягом перших 6 місяців життя і, по можливості, продовжувати його так довго, як це можливо. Зберігайте грудне вигодовування після введення прикорму.

ТМ Kabrita® повністю підтримує рекомендації ВООЗ і нагадує про необхідність консультації з педіатром з питання вибору харчування для своєї дитини.

Здоров'я вам та вашому малюку!

Продовжити ›