Kabrita

Чи є козяче молоко альтернативою при алергії на білок коров'ячого молока?

Ні, якщо хтось страждає на алергію на коров'яче молоко, то і козяче молоко також може викликати алергію. Алергія на коров'яче молоко є наслідком реакції на білок коров'ячого молока. І хоча білки козячого молока за своєю структурою і властивостями істотно відрізняються від білків коров'ячого через ризик виникнення перехресної алергії ми категорично не рекомендуємо вживати козяче молоко як альтернативний продукт при підтвердженому діагнозі алергії на коров'яче молоко.

Однак, на щастя, алергія на коров'яче молоко зустрічається досить рідко – лише від 1% – до 3% дітей віком до 6 років мають це захворювання, у той час як дискомфорт від вживання коров'ячого молока насправді відчуває набагато більша кількість людей. Цілком імовірно, що ці люди відчувають так звану непереносимість коров'ячого молока, коли компоненти останнього – жири чи білки, чи їх комбінація – погано засвоюються організмом людини. Ці люди цілком можуть пити козяче молоко, більше того, при переході на козяче молоко вони часто позбавляються таких дискомфортних станів.
Kabrita Лайфхак
Підпишіться на розсилку
Ваше імя
E-mail
Дата народження дитини
або
ПДП
Грудне молоко – найкраще харчування для вашого малюка!

ВООЗ рекомендує зберігати грудне вигодовування протягом перших 6 місяців життя і, по можливості, продовжувати його так довго, як це можливо. Зберігайте грудне вигодовування після введення прикорму.

ТМ Kabrita® повністю підтримує рекомендації ВООЗ і нагадує про необхідність консультації з педіатром з питання вибору харчування для своєї дитини.

Здоров'я вам та вашому малюку!

Продовжити ›